Жителі Рівненщини здали до поліції сім рушниць

pm146image004 pm533image003 Протягом чотирьох днів жителі Рівненщини здали до поліції сім рушниць та ствол. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на  Відділ комунікації поліції Рівненської області.
Згідно із чинним законодавством вони звільняються від кримінальної відповідальності.
Наприклад, 30-річний рівнянин видав здолбунівським поліцейським мисливську одноствольну гладкоствольну рушницю системи Фролова, яку він знайшов на горищі будинку за місцем проживання свого діда у селі Глинськ.
Сім рушниць добровільно видали правоохоронцям жителі Березного, Рівного, Зарічного, Дубровиці, села Пляшеве Радивилівського району та села Тинного Сарненського району.
pm126image001Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.
Із питань добровільної здачі зброї необхідно звертатись в службу дозвільної системи Рівненського ВП за адресою: вул. Пушкіна, 4, каб.21. Контактний номер телефону: 67-94-40.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *