Житомирщина: Із 800 мисливців 11 порушили правила полювання

Протягом вихідних днів виявлено 11 порушників правил полювання. Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
Як повідомлялось раніше на Житомирщині з 28 жовтня розпочато сезон полювання. Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області систематично приймають участь в рейдових заходах, де не тільки фіксують випадки порушень вимог природоохоронного законодавства, а і проводять роз’яснювальні роботи в частині додержання вимог законодавства під час ведення мисливського господарства та здійснення полювання.
Так, протягом вихідних днів, а саме 18 та 19 листопада поточного року працівники Державної екологічної інспекції у Житомирській області, Державного агентства лісових ресурсів України та громадські інспектори, рейдовими заходами охопили майже всю Житомирську область де перевірено документи у понад 800 мисливців. До адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 11 осіб та вилучена мисливська зброя.
Державна екологічна інспекція у Житомирській області застерігає – не порушуйте правил полювання, а також звертається до небайдужих громадян, які виявили факт браконьєрства одразу повідомляти на телефон «Гарячої лінії» за номерами: (0412) 46-49-54 та 067-410-27-88.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *