Зімбабве дозволить полювання на рідкісних слонів

Зімбабве «незабаром» почне продавати права на добування 500 слонів у цьому році, – повідомляє CNN.

Тінаше Фараво, прес-секретар Управління парків та дикої природи Зімбабве, заявив в ефірі CNN, що зменшення доходів від туризму внаслідок пандемії коронавірусу було однією з основних причин такого кроку.

«Ми їмо те, що добуваємо. Ми маємо бюджет близько 25 мільйонів доларів на нашу діяльність, які збираються — частково — за рахунок спортивного полювання, але ви знаєте, що зараз туризм мертвий через пандемію коронавірусу», — сказав Фараво.

Повідомлення надійшло буквально за кілька тижнів після того, як африканський лісовий слон був оголошений критично зникаючим, а африканський слон-саванна — зникаючим.

Прес-секретар Центру управління природними ресурсами, що займається захистом навколишнього середовища та прав людини в Зімбабве, Сімісо Млеву заявив, що рішення про дозвіл на полювання на слонів є «жахливим».

«На противагу урядовим аргументам, що полювання на трофеї має на меті сприяти збереженню, практика мотивується жадібністю, і часто гроші навіть не враховуються. Існує потреба у більш інноваційних та екологічно чистих заходах для покращення отримання прибутку від фотосафарі і туризм загалом», — додав Млеву.

Зімбабве не єдиний африканський регіон, який дозволяє полювання на слонів за окрему плату. У грудні Намібія виставила на продаж 170 «високоцінних» диких слонів через економічні проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *