Львівська облрада не дала 16 тис. га мисливських угідь для полювань екс-регіоналів

1Криниця мисливця вже писала, що на Львівщині переймаються законністю виділення мисливських угідь. Тепер, інформаційне агентство zik.ua опублікувала інформацію, що Львівська облрада не підтримала рішення про надання в користування мисливських угідь ТзОВ «Мисливське товариство «Надбужжя».
Підтримали рішення тільки 32 депутати із потрібних для прийняття 43.
Проектом рішення передбачалося надати ТзОВ «Мисливське господарство «Надбужжя» в користування 16 тис. га мисливських угідь терміном на 15 років.
Під час обговорення питання, зазначає «ЗІК», депутати від фракцій «Свободи» та «Самопомочі» оприлюднили інформацію про причетність до мисливського товариства братів Медведчуків та представників Партії регіонів.
Також у повідомленні йдеться, що свободівка Мирослава Бабінська наголосила, що у цих угіддях, що розташовані на території Бродівського та Золочівського районів, організовують так звані панські чи царські полювання. «Відпочивати сюди приїжджають колишні регіонали, зокрема Нестор Шуфрич», – наголосила депутат. За даними депутатів, на території угідь є вертолітний майданчик.
На сесії виступила співвласник «Мисловського господарства «Надбужжя» Любов Гончарова. У відповідь на запитання депутата від «Самопомочі» Романа Кізими вона підтвердила, що син її чоловіка від першого шлюбу є помічником харківського екс-регіонала Добкіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *