2-й міжнародний фестиваль «Мисливська Ватра»

У місті Сколе, що на Львівщині, у палаці баронів Ґрендолів, відбувся 2-й міжнародний фестиваль «Мисливська Ватра».

Вдруге приймала участь у фестивалі Львівська Міська Організація УТМР!

На згадку про фестиваль голова Львівської МО УТМР Василенко В’ячеслав Григорович презентував друзям та знайомим значки.

Фестиваль “Мисливська Ватра” це місце зустрічі друзів, колег, партнерів, однодумців, мисливців з дітьми та сім’ями, родинами, новими знайомствами.

Приємно було бачити та чути ансамбль мисливської музики «Лісові сурми», торгову мережу «Вина світу», ТМ “Акрополіс”, мисливський магазин «Hunt Master», наших колег учасників фестивалю Золочівську РО УТМР та переможця фестивалю – Миколаївську РО УТМР, мисливців із Жовківської, Червоноградської, Городоцької УТМР.

Приємні враження від зустрічі на стенді Львівської МО УТМР з Олегом Процівим, Віктором Кімаковичем, Олександром Гасом, мисливицями клубу «Діан», майстром та спеціалістом по зброї п. Ігорем.

Другий міжнародний фестиваль «Мисливська Ватра» у 2019 році пройшов у приємній атмосфері. На цьому заході були присутні та взяли участь багато користувачів мисливських угідь, гості із закордону, була велика кількість атракцій, розваг для дітей, виступи українських гуртів та фольклорних колективів, ансамблю «Лісові сурми», проводились змагання по стрільбі, вабили оленя…

Очікую що наступний фестиваль 2020 році відбудеться із ще більшим розмахом.

Автор тексту та фото Володимир Бойко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *