У Сколе відбувся міжнародний фестиваль «Мисливська ватра»

У суботу, 31 серпня, у Сколе відбувся міжнародний фестиваль «Мисливська ватра». Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Фестиваль «Мисливська ватра» – вже став доброю традицією. Він дозволяє не лише посмакувати стравами бойківської, і не лише, кухні, почути та побачити пісні і танці колективів із Львівщини та держав, які до нас завітали. Фестиваль «Мисливська ватра» – це в першу чергу спілкування та обмін досвідом, ідеями між мисливцями з різних куточків України та за кордону. Дякую всім, хто долучився до організації фестивалю»,- зазначила керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Гості та учасники мали змогу побачити та почути посвяту початківців до лав мисливської спільноти, виступ духового оркестру та творчих колективів Сколівського району, мисливську музику, підсумки конкурсу «Виводка мисливських собак».

Також на фестивалі підбито підсумки командних змагань та дитячої вікторини, запалено мисливську ватру. Окрім цього, гості фестивалю послухали виступи українських гуртів.

Святкування тривало до 23:00 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *