70% опитаних у Франції позитивно або нейтрально ставляться до полювання
Нещодавнє опитування, проведене компанією YouGov, дало змогу отримати важливу інформацію про сприйняття французькою громадськістю полювання, в тому числі практики зберігання частин легально впольованих тварин як сувенірів, які часто називають “трофеями”. Про це повідомляє Федерація мисливських та природоохоронних асоціацій ЄС.
Зазначається, що дослідження, проведене на замовлення Національної федерації мисливців Франції (FNC) у співпраці з FACE, мало на меті зрозуміти загальне сприйняття полювання в рамках законодавчої та нормативної бази у Франції та за кордоном.
Загальне сприйняття полювання:
Більшість населення Франції (70% опитаних вказали, що вони або згодні, або ставляться до цього нейтрально) підтримує ідею полювання, якщо воно проводиться легально і відповідно до місцевих законів і правил. Це свідчить про значний рівень прийняття та розуміння полювання як регульованого виду діяльності в країні.
Читайте також: Понад 70% австрійців підтримують мисливство – результати опитування
Обізнаність із практикою ведення мисливського господарства:
Більше половини респондентів (54%) повідомили, що вони принаймні в якійсь мірі знайомі з практикою та законами полювання у Франції, що підкреслює загальну обізнаність про полювання як частину культурного та правового ландшафту.
Підтримка міжнародного полювання та охорони природи:
На запитання про те, чи прийнятно привозити додому частини тварин, на яких легально полюють за кордоном (наприклад, роги), за умови, що така практика сприяє збереженню природи та поважає міжнародні правила, 58% респондентів відповіли “так” або “нейтрально”. Це свідчить про тонке розуміння і прийняття ролі полювання в природоохоронних заходах і того, що часто називають “трофейним” полюванням.
В FACE зауважують, що результати цього опитування різко контрастують з твердженням Міжнародного гуманного товариства (HSI) про те, що 91% французької громадськості підтримує законопроект про заборону імпорту мисливських трофеїв. Важливо відзначити, що ці результати з’явилися після нещодавньої політичної ініціативи, яка закликала обмежити переміщення мисливських “трофеїв” до Франції та з Франції, і яка, хоча й не обговорювалася, але викликала значну дискусію.
Читайте також: Іспанці та бельгійці позитивно ставляться до полювання (ОПИТУВАННЯ)
Позитивне повідомлення про прийняття трофеїв і полювання:
FACE підкреслює позитивні наслідки висновків. В федерації наголошують на ширшому прийнятті і розумінні полювання в рамках законних і природоохоронних практик. Результати свідчать про те, що наратив навколо полювання та імпорту мисливських “трофеїв” може виграти від більш поінформованої та збалансованої дискусії, зосередженої на ролі легального та регульованого полювання у збереженні біорізноманіття.
В FACE зазначають, що вони прагнуть сприяти конструктивному діалогу навколо мисливства та збереження біорізноманіття. – Ми вважаємо, що при належному регулюванні та зосередженні на сталому розвитку мисливство може продовжувати робити позитивний внесок у збереження біорізноманіття як у Франції, так і на міжнародному рівні. Ми закликаємо політиків, природоохоронців та громадськість врахувати ці висновки в майбутніх дискусіях щодо правил полювання та стратегій збереження природи. Разом ми зможемо досягти майбутнього, в якому мисливство буде визнано за його потенціал для підтримки біорізноманіття, а рішення прийматимуться на основі розуміння та доказів, а не дезінформації, – констатують в Федерації мисливських та природоохоронних асоціацій ЄС.
Один коментар до “70% опитаних у Франції позитивно або нейтрально ставляться до полювання”