Іспанці та бельгійці позитивно ставляться до полювання (ОПИТУВАННЯ)

Іспанці та бельгійці позитивно ставляться до полювання про це свідчать дані нових опитувань громадської думки. Більшість населення цих європейських країн позитивно або нейтрально ставиться до легального полювання. Про це повідомляє Європейська федерація полювання та охорони дикої природи (FACE).

70% іспанців та 77% бельгійців “за” легальне полювання

Згідно з даними опитувань, проведених компанією YouGov, 70% іспанців і 77% бельгійців висловили підтримку або нейтральне ставлення до полювання, якщо воно здійснюється легально в межах регуляторних норм.

“Переважна більшість населення Іспанії та Бельгії підтримує легальне полювання, що здійснюється відповідно до законодавства”, – йдеться в повідомленні FACE.

Є потреба в просвітницькій роботі щодо полювання

Водночас, опитування показали недостатній рівень обізнаності громадян щодо полювання. 90% бельгійців визнали, що мало розуміють цю тему.

FACE закликає мисливські організації посилити просвітницьку роботу, аби “підвищити обізнаність щодо внеску полювання у збереження біорізноманіття”.

Європейці ставляться до полювання переважно позитивно

Підсумовуючи, більшість населення Іспанії та Бельгії позитивно або нейтрально ставляться до легального і відповідального полювання. Але є потреба в кращому інформуванні громадськості про роль мисливства в охороні природи.

3 коментарі до “Іспанці та бельгійці позитивно ставляться до полювання (ОПИТУВАННЯ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *