Позначка: біорізноманіття

Наразі у філіях ДП «Ліси України» Житомирщини та Київщини активно розпочалася заготівля гіллячкового корму та сіна – улюблених ласощів для козуль та оленів. Єгерські служби на сьогодні вже заготовили 40% віників та 27% сіна від запланованого обсягу на цей рік.

Поліський лісовий офіс ДП “Ліси України” продовжує роботу над відновленням популяції фазанів у мисливських угіддях своїх філій. Протягом останніх п’яти років птахів вирощують безпосередньо на Волині, починаючи від інкубованого молодняка до дорослих особин, на базі філії «Володимир-Волинське лісомисливське господарство».

На VII Міжнародній науково-практичній конференції “Сучасні проблеми біології, екології та хімії”, що відбулася у Запорізькому національному університеті, Анастасія Матвієнко, член правління ГО “Українська Ловецька Рада” і випускниця біологічного факультету ЗНУ, представила доповідь “Використання дронів в мисливствознавстві для збільшення ефективності та точності моніторингу територій Центральної України”.

Проєкт “Dyn’Agrobio”, який реалізується в регіоні Центр-Долина Луари (Centre-Val de Loire) у Франції, спрямований на відновлення та збереження середовищ існування й біорізноманіття в сільській місцевості.

На Львівщині у сусідніх заповідних територіях заказника «Зелемінь» та заповідному урочищі «Дубинське» планують побудувати новий гірськолижний курорт на горі Беньки біля Сколе.

Три громадські організації – Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь (ВАМКМУ), Українське товариство мисливців і рибалок (УТМР) та Товариство лісівників України (ТЛУ) направили звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням врахувати пропозиції мисливської спільноти у Стратегії мисливського господарства на період до 2035 року, яка нещодавно була завізована Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

ГС “Українська Ловецька Рада” продовжує системну роботу над покращенням адміністрування мисливської галузі в Україні. Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова ГС “УЛР” Адріан Прокопенко, у березні Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України оприлюднило проєкт наказу «Про затвердження Правил державного обліку мисливських тварин і обсягів їх добування». У відповідь на це ГС “УЛР” направила до Міністерства свої пропозиції та зауваження.

Амбітна кліматична стратегія ЄС вартістю 1 трильйон євро, яка включає 115 мільярдів на відновлення біорізноманіття, опинилася під загрозою через конфлікт між захисниками вовків та фермерами.