Анекдот про мисливців, які заблукали

Двоє мисливців пішли на полювання, але забули компас і загубилися в лісі. Вони блукали довгий час, не знаючи, як дістатися назад до машини.

Нарешті, один з них зробив пропозицію: “Давай спробуємо використати знання з природи, щоб знайти вихід. Я знаю, що мої предки користувалися зірками, щоб орієнтуватися”.

“Добра ідея”, – відповів другий мисливець. “А я знаю, що мої предки користувалися слідами тварин, щоб знайти шлях до річки. Давай спробуємо й це”.

Таким чином, двоє мисливців розгублені в лісі стали підглядати за зірками і слідами тварин, пробуючи знайти вихід. Проте через годину блукання, вони досить втомилися і зупинилися біля дерева, щоб відпочити.

“А якщо ми просто закриємо очі і розміркуємо про нашу машину?” – запитав перший мисливець. “Можливо, це допоможе нам зосередитися і знайти вихід”.

“Чудова ідея!” – згодився другий мисливець і вони закрили очі, зосередилися і замислилися про свою машину.

Після декількох хвилин перший мисливець відкрив очі і сказав: “Я знаю, де ми знаходимося! Ми в 5 кілометрах на схід від нашої машини”.

“Як ти знаєш?” – запитав другий мисливець.

“А то дуже просто”, – відповів перший мисливець. “Я почув, як наша машина клаксонила п’ять разів, коли ми розмірковували”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *