Байден підписав закон про захист мисливства та освіту

Президент Сполучених Штатів Джозеф Байден 6 жовтня підписав “Закон про захист мисливського спадку та освіту” (H.R. 5110). Цей закон створений для того, щоб підтримати освіту мисливців та розвиток важливих програм для студентів, зокрема захищає право на фінансування програм з безпеки мисливців, навчання стрільбі з лука та дикої природи в школах.

Закон H.R. 5110 забезпечує доступ до федеральних коштів для освіти мисливців та підтримує важливі програми для студентів. Він створений для фінансування програм, які навчають важливим навичкам та допомагають студентам розвиватися.

Світовий досвід показує, що підтримка мисливців та розвиток освіти в цій галузі є важливим чинником для збереження природи та розвитку мисливських традицій. Можливо, в Україні теж з’явиться подібний закон, який сприятиме розвитку мисливства та освіти.

Примітно, що цей законопроект був прийнятий Конгресом лише при одному голосі «проти» і був підписаний приблизно через два місяці після внесення, що є вражаючим терміном, враховуючи непросту динаміку того, що зараз відбувається в Конгресі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *