Білоруські мисливці адекватно відреагували на переполох, який влаштувала вовча зграя?

Вовк, фото з відкритих джерел

У Городоцькому районі успішно пройшло полювання на вовків. Про це повідомляє видання vitvesti.by.

Через наявність численних лісових і болотних масивів в Білорусі завжди було багато вовків. Але останнім часом їх число значно збільшилося, що призвело до істотного зниження кількості інших тварин.  Для того, щоб зберегти популяцію козуль, оленів, зайців і лосів, а також убезпечити домашніх тварин, мисливці відстежують хижаків.

В кінці минулого і початку цього року одна з вовчих зграй переполохала жителів сіл, працівників сільгосппідприємств та лісгоспів кількох районів Вітебської області.  Зокрема, у Вітебському і Городоцькому районах хижаки загризли кілька собак, трьох телят, а також новонароджених лісових мешканців.

Саме цю вовчу зграю, протягом чотирьох місяців, мисливці переслідували по слідах, флажкували територію для стрільців.  У Міжнародний жіночий день запросили на полювання всіх охочих. У підсумку здобули чотирьох вовків.

– За 2020 рік на території Вітебської області добуто 560 вовків, полювання на них буде продовжуватися, – розповідає головний мисливствознавець Вітебського державного виробничого лісогосподарського об’єднання Дмитро Діковіч, який брав участь в березневому полюванні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *