Біологи Міннесоти завершили етап маркування оленят у рамках п’ятирічного дослідження

Департамент природних ресурсів Міннесоти завершив етап маркування оленят у рамках п’ятирічного дослідження виживання та переміщення цих тварин у південній частині штату. Про це повідомляє сторінка Minnesota Fish & Wildlife у Facebook.

За даними біологів, цього року було виявлено та оснащено GPS-нашийниками 103 оленят, з яких 51 самка і 52 самці. Вага тварин коливалася від 1,8 кг до 6,8 кг.

Читайте також: В оленячому парку на Київщині відвідувачі можуть дати ім’я новонародженому оленяті (ФОТО)

Для пошуку оленят дослідники використовували дрони з тепловізорами. GPS-нашийники дозволяють відстежувати переміщення тварин, вивчати їхні звички та причини смертності.

Читайте також: Порятунок дитинчат тварин за допомогою безпілотників (ФОТО, ВІДЕО)

Протягом літа біологи продовжать моніторинг смертності оленят та дослідження раціону койотів – основних хижаків у регіоні. Остаточні результати щодо виживання планують оприлюднити наприкінці літа.

В Україні подібні масштабні дослідження наразі не проводяться.

Чи вважаєте ви, що подібні дослідження необхідні в Україні? Які переваги вони могли б надати для розвитку мисливського господарства та збереження біорізноманіття? Чи відомо вам про схожі проєкти в нашій країні? Чекаємо на ваші думки у коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *