Чому фазан яскравий, а фазанка сіренька. На Ужгородщині в розпалі сезон полювання

a1ccc9f6c72b5e150dd7e1559b12194eВ мисливських угіддях Ужгородського лісгоспу триває полювання на пернату дичину. На початку жовтня відкрили полювання по ліцензії на фазана. Попереду, тобто з 23 листопада по 18 січня – полювання на хутрового звіра. Про повідомляє прес-служба Закарпатське ОУЛМГ.

За словами Ужгородського районного мисливствознавця Юрія Глаголича одна з найбільших проблем сьогодення – це браконьєрство, яке тотально зменшує всі зусилля господарства. Для боротьби з браконьєрством в господарстві створена мобільна бригада.

Для охочих піти на полювання варто обов’язково дотримуватись правил безпеки, зокрема й в одязі. Він має бути яскравим, містити світловідбивні елементи. Або ж носіть спеціальний жилет.

Зброя має бути зареєстрована, перевозити її треба у спеціальному чохлі. Діставати її можна перед полюванням і не менше, ніж за 200 метрів від населеного пункту.

Днями полювання є середа, субота й неділя. За один вихід мисливець може добути три голови фазана

Директор Ужгородського держлісгоспу Василь Кий розповів і про те, чому самець фазана яскравий, а фазанка сіренька:

– Коли звірі в лісі рішили організувати бал, фазанка, яка дуже любила свого фазана, вона почала його нараджати, доглядати за ним, і він вийшов дуже гарний, красивий, з хвостом, а часу в неї не залишилося, сіренька невзрячна. Це така биль, а насправді фазанка сідає на яйця весною і для того, щоб їй було маскуватися, вона така сіренька. До речі, варто зазначити, що на самок фазана не полюють, адже вони продовжують популяцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *