Чому рушниця KRIEGHOFF CLASSIC “BIG FIVE” SIDE-BY-SIDE називається “BIG FIVE”?

CLASSIC “BIG FIVE” SIDE-BY-SIDE – це двоствольна рушниця, яка була спеціально розроблена німецькою компанією для полювання на небезпечну звірину в Африці. Вона виготовлена компанією Krieghoff, яка славиться своїми інноваціями та високою якістю.

Рушниця CLASSIC “BIG FIVE” SIDE-BY-SIDE була представлена на ринку компанією Krieghoff у 1990-х роках.

«BIG FIVE» має сталевий затвор з ручним запалом, подвійним спуском та автоматичною безпекою. Вона доступна в калібрах від .375 FLANGED MAGNUM до .500 NITRO EXPRESS – найбільш ефективних проти небезпечної звірини.

Рушниця має довжину ствола 23.5 дюйма (60 см) та вагу приблизно 9.5 – 10.5 фунтів (4.2 – 4.8 кг) залежно від калібру. Рушниця має експрес-приціл з перекидними листами, що калібровані на 30, 50 та 80 метрів, та мушку для швидкого націлювання.

«BIG FIVE» має класичний приклад з європейського горіха із зручною рукояткою та прямим гребенем, спеціально розробленим для великокаліберних боєприпасів.

Рушниця має високоякісну гравюру на бокових пластинах. Приклади:

Ця рушниця називається «BIG FIVE», тому що вона призначена для полювання на п’ять найбільш небезпечних та складних тварин в Африці: лева, леопарда, чорного носорога, африканського слона та африканського буйвола. Ці тварини також називаються «мегафауною», тобто великими і харизматичними видами, які приваблюють увагу людей. Термін «Big Five» був запозичений від мисливців колоніального періоду, які вважали цих тварин найскладнішими для полювання пішки. Зараз цей термін частіше використовується туристами та операторами сафарі.

Ціна такої рушниці може варіюватися в залежності від регіону, калібру, гравюри та інших опцій. За даними сайту Krieghoff, базова ціна рушниці CLASSIC “BIG FIVE” SIDE-BY-SIDE в США становить 13 995 доларів. Однак в Європі ціна може бути нижчою. Наприклад, в Фінляндії базова ціна рушниці становить 9 125 євро, що дорівнює 9 900 доларів. Крім того, ця ціна включає 24% ПДВ, який можна повернути як нерезидент. Таким чином, ціна може скласти 7 524 долари. Різниця в цінах може бути пов’язана з податками, митами, курсом валют та іншими факторами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *