Ця собака піднімається на верхівку дерева, щоб забрати дичину

Іспанське мисливське видання написало й опублікувало відео, на якому собака дістається вершини дерева, щоб забрати добуту мисливцем дичину, яка, ймовірно, опинилася в пастці, коли була збита в польоті. Подія сталася в Україні. Журналісти видання, вирішили пожартувати і написали, що собака вилізла на найвище дерево в Україні.

До речі, хто знає, яке найвище дерево в Україні, яка його висота і де воно знаходиться?

Відповідь пишіть у коментарях тут під публікацією або ж на сторінці у Фейсбук.

Тим часом ми повернемось до відео на якому ми бачимо прекрасну роботу курцхаара (German Shorthaired Pointer) і можемо оцінити його пристрасть, щоб забрати дичину, яку добув мисливець. Ймовірно, це впольований фазан, який, коли впав на лету, опинився в пастці між гілок дерева.

Крім того ми бачимо відношення та фізичний стан тварини, які роблять її зразковою та нестримною собакою, яка залишить усіх із відкритим ротом.

Не пропустіть це вражаюче відео

Характеристика породи

Німецький короткошерстий пойнтер (курцхаар) – це порода собак, виведена на початку ХІХ століття в Німеччині з наміром використовувати її для багатоцільового полювання. Тому це дуже корисна мисливська собака в різних дисциплінах. Вона є однією з найбільш повноцінних собак для полювання, завдяки своїм фізичним якостям та здібностям до здійснення мисливської діяльності.

Таким чином, саме ця порода виділяється:

  • Її здатністю елегантно знаходити та вказувати на птахів.
  • Чудовим підбором дичини як на суші, так і на воді.
  • Здібністю та темпераментом.
  • Здатністю йти за слідом крові так само, як породи гончих собак.

На прикладі курцхаара, якого ми бачимо на відео, слід додати його здатність без крил і плаща Бетмена, оскільки йому потрібні лише ноги, забратися на дерево і допомогти своєму мисливцеві зібрати добуту дичину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *