В одному з регіонів Франції короста вбиває лисиць

Вже 6 років короста завдає шкоди популяціям лисиць в Іль і Вілен (департамент на заході Франції, один з департаментів регіону Бретань) до такої міри, що ситуація стає дуже тривожною. Про це повідомляє французьке мисливське видання Chasse Passion.

– Дійсно, виявлена вперше на півдні департаменту, короста зараз є скрізь у департаменті і навіть по всій Бретані. Ця хвороба все ще смертельна для лисиць, яким знадобиться кілька тижнів або навіть місяців, щоб померти від неї, на жаль, з багатьма стражданнями, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що Федерація мисливців підтвердила виданню, що сьогодні популяція лисиць найнижча. Тому мисливці не полюють на цього хижака, тому що усвідомлюють роль лисиці у біорізноманітті. Присутні у занадто великій кількості лисиці, матимуть негативний вплив на популяцію дрібної дичини, але в занадто малій кількості це впливає на сільське господарство адже лисиця добре проріджує гризунів, зокрема мишей. Крім того, лисиця дає можливість «очистити» території від різної падалі.

– У Федерації вважають, що популяція є найнижчою, і що в деяких секторах, здається, не бачили оголених тварин протягом певного часу, що говорить про те, що популяція ось-ось почне зростати, – зазначається в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *