На Миколаївщині між мисливцями виник конфлікт за угіддя (ВІДЕО)

Про конфлікт, який стався серед мисливців в Первомайському районі повідомляє видання svidok.info з посиланням на програму «Об’єктив».

– Одні не можуть отримати дозвіл на продовження користування угіддями, а інших і зовсім не пускають на полювання, – йдеться у повідомленні.

Щоб розібратися в ситуації туди прибули депутати екологічної комісії обласної ради, які аби досягти конструктивного діалогу пропонують всім сторонам висловити свою думку.

«У нашій мисливській організації майже 350 осіб – нам зараз ніде полювати!», – каже мисливець Олександр Пташинський.

Серед мисливців ходять чутки, що лісові угіддя взяв в оренду хтось із Миколаєва. Мисливці з Катеринки в один голос стверджують, що до минувшини з угіддями не мають ніякого відношення. Вони ведуть свою діяльність з 2016 року – за цей час вони окультурили угіддя, розводять звірів і вже два роки поспіль намагаються продовжити термін договору оренди. Більш того, попереднє скликання депутатів погодило всі документи, а нинішні обранці гальмують процес.

«Є представники МРГ – 55 тис. га територія, тут 1000 га лісу – в 50 разів менше. Про що ми говоримо? У них в угіддях вже звірів немає – вони хочуть це ще вистріляти. Я тут охороняю, вкладаю гроші, строю вольєри, а люди хочуть просто вбивати – ось і вся різниця», – заявив Олександр Білецький, голова ТОВ «Мисливці Катеринки».

В ході суперечок з’ясовується, що мисливці Первомайського району претендують на свою організацію на базі угідь Катеринки.

Голова депутатської комісії Алла Ряжських поцікавилася, чи були скарги на роботу мисливської організації за 15 років, проте переконливої ​​відповіді від мисливців так і не вдалося почути. У підсумку члени депутатської комісії вислухали всі сторони – вже на наступному тижні буде прийнято зважене рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *