Драма в нідерландському лісі: камера зафіксувала зворушливу поведінку самця козулі біля загиблої самки

Користувач Instagram Wildcamera in Friesland поділився незвичайним відео, яке привернуло увагу багатьох користувачів мережі.

За словами автора, під час прогулянки в лісі він натрапив на мертву самку козулі. Вирішивши дослідити ситуацію, чоловік встановив поблизу камеру спостереження за дикою природою.

Через деякий час камера зафіксувала зворушливу сцену: самець козулі намагається підштовхнути та підняти нерухоме тіло самки. Поруч стоїть маленьке козеня, ймовірно, їхнє дитинча.

“Зворушливо бачити, як самець козулі намагається підняти матір-самку. На жаль… природа жорстока”, – прокоментував автор публікацію.

Читайте також: Аномалії забарвлення мисливської дичини: козуля чорна, сарна біла

Автор оцінює, що на момент зйомки самка була мертвою вже 1-2 дні. На жаль, доля козеняти залишилася невідомою – автор повідомив, що не зміг знайти його і більше не бачив на камері.

Ця історія викликала дискусію серед користувачів щодо можливості та етичності втручання людини для порятунку осиротілих диких тварин.

Фахівці наголошують, що подібні спостереження допомагають краще зрозуміти поведінку диких тварин та процеси, що відбуваються в природі, і закликають не втручатися у природні процеси при зустрічі з дикими тваринами в лісі.

Відео можна також переглянути на нашому телеграм-каналі https://t.me/kmyslyvtsa/2013

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *