Досвід спортивного полювання та стрільби по тарілочках став неочікувано актуальним у протидії ворожим дронам на фронті. Військовослужбовці починають активно використовувати мисливську зброю для захисту від FPV-дронів противника.
Позначка: дрони
Російські окупанти в тимчасово захопленому Бердянську Запорізької області звернулися до місцевих жителів з незвичним “проханням” – віддати їм мисливські рушниці для “полювання на дрони”.
Департамент природних ресурсів Міннесоти завершив етап маркування оленят у рамках п’ятирічного дослідження виживання та переміщення цих тварин у південній частині штату.
На VII Міжнародній науково-практичній конференції “Сучасні проблеми біології, екології та хімії”, що відбулася у Запорізькому національному університеті, Анастасія Матвієнко, член правління ГО “Українська Ловецька Рада” і випускниця біологічного факультету ЗНУ, представила доповідь “Використання дронів в мисливствознавстві для збільшення ефективності та точності моніторингу територій Центральної України”.
У Франції презентовано Національний план дій на 2024-2029 роки щодо співіснування вовків та тваринництва.
Браконьєрство з дронами. Нещодавно у соцмережах з’явилася інформація про неприпустимий випадок використання техніки, переданої, скоріш за все, волонтерами українським військовим.
Протягом останнього часу в європейських країнах набуває популярності рух мисливців та небайдужої громадськості з порятунку дитинчат диких тварин. Зокрема, європейці рятують маленьких оленів та козуль, які народжуються на сільськогосподарських полях фермерів. Один із тематичних мисливських сайтів jagderleben.de наводить приклад порятунку, протягом двох тижнів майже 100 оленів, які могли загинути під
Браконьєрство в Україні – тема болюча. Постійно у ЗМІ з’являється інформація про нову шкоду, яку браконьєри завдають тваринам. Днями на Житомирщині вони вбили двох червонокнижних лосів. На Волині застрелили трьох косуль. Щорічно в Україні затримують 150 тисяч браконьєрів, але притягають до відповідальності лише близько 1%. Цю ситуацію може змінити розробка
Мисливці у Польщі хочуть знищити 90% диких кабанів через поширення африканської чуми свиней. Про це Для боротьби з тваринами залучать військових, використовуватимуть дрони, тепловізори та прилади нічного бачення. Відповідний план надали очільнику польського уряду, повідомляє gazeta.ua з посиланням на Greenfront. Застосування сучасної техніки дозволить ліквідувати популяцію за кілька місяців, припускають експерти. Досвід використання