
У рамках природоохоронної ініціативи вихованці Вищедубечанського учнівського лісництва долучилися до важливої справи – облаштування годівниць для диких тварин у зимовий період. Разом з єгерською службою мисливського господарства ТОВ “Метос” діти допомогли забезпечити належні умови для підгодівлі лісової фауни. Про це повідомляє Державне агентство лісових ресурсів України.
За словами єгерів Олександра Сотника та Юрія Малушка, які організували для дітей екскурсію мисливськими угіддями, зараз настає особливо важливий період у житті лісових мешканців – час появи потомства. “Зі зниженням температури та збільшенням снігового покриву тваринам стає складніше поживно і регулярно харчуватись. Тому важливо забезпечити їм повноцінний раціон”, – пояснюють фахівці.












У мисливському господарстві біотехнічні заходи проводяться на регулярній основі. Єгері постійно перевіряють стан годівниць і підгодівельних майданчиків, оновлюючи їх за потреби. До раціону тварин входять зернові культури, кормові віники, сіно та обов’язково сіль.
Під час заходу юні природоохоронці не лише допомогли з облаштуванням “їдалень”, але й відвідали вольєр для розведення диких тварин, де змогли поспостерігати за оленями, муфлонами та козулями. Особливу увагу привернула демонстрація використання дронів у мисливському господарстві. За допомогою безпілотників та високоточних камер фахівці відстежують переміщення тварин, їхню чисельність та стан здоров’я, що дозволяє ефективно керувати популяціями та вести електронний облік.
Читайте також: Мисливці Дніпропетровщини продовжують активну зимову підгодівлю диких тварин
До природоохоронної ініціативи також долучилися представники Столичного лісового офісу ДП “Ліси України” та Добровольчого формування Пірнівської громади №1, яке працює цілодобово для забезпечення безпеки в регіоні.
“Ця співпраця доводить, що збереження природи — це спільна відповідальність, в яку кожен може внести свій вклад”, – підсумовують у Держлісагентстві.
2 коментарі до “Юні лісівники Київщини разом з єгерями облаштували “їдальні” для лісових мешканців”