Дуже сильна собака стикається з двома вовками, які намагаються її вбити (ВІДЕО)

У мережі опублікували відео на якому турецький кангал опинився сам на сам проти двох вовків. Два хижаки намагаються вбити собаку-охоронця. Але вівчарка, скоріш за все – турецький кангал, протистоїть їм із великою мужністю і ставить сіроманців на своє місце.

Одним із наслідків збільшення популяції вовка є його наближення до міських центрів. Їжа, яку легше ловити і легше вбивати, перетворює цих великих хижаків на тварин, які полюють на домашню худобу та собак, незалежно від того, є вони компаньйонами, мисливцями чи охоронцями.

Коли вовки атакують зграями, немає здобичі, яка могла б їм протистояти. Кілька вовків, які скоординовано атакують, вбивають німецьких вівчарок, скандинавських собак або навіть одну з найсильніших і традиційних порід, коли йдеться про зіткнення з вовком: турецький кангал.

Але цього разу лише два вовки наважуються напасти на одного з цих велетнів, який родом з Туреччини. Відео стає незаперечним доказом сили та фізичних та залякуючих можливостей цих собак-охоронців великої рогатої худоби.

Давно ми могли прочитати, що жодна собака на планеті не мала б шансів пережити атаку двох вовків. Ну, тепер ми маємо докази того, що вона не тільки може вижити, але і те, що навіть утримуючись ланцюгом, турецький кангал здатний змусити двох дорослих вовків втекти з хвостом між ніг .

Вовки намагаються, поки когось із них сильно не вкусили

Вовки намагаються знову і знову. Вони кусають кангала, який з ними зіткнувся і відповів їм атакою. Його потужні щелепи змушують вовків відбиватися не раз. Але вони повертаються до свого плану. На останній напад найбільш наполегливого вовка відповідає сильний укус у тіло хижака, що змушує його кинути бій і втекти з місця, а за ним і його партнер.

Не пропустіть відео:

Джерело: club-caza.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *