В Білорусі шукають волонтерів для участі в обліку глушців

фото Юрія ШАШЕНЬКО

В Білорусі шукають волонтерів для участі в обліку глушців, який проходитиме з 1 по 15 квітня в Россонському і Верхньодвінському районах. Волонтери повинні будуть ввечері бути присутнім на токуванні, щоб визначити, скільки птахів злетяться на нього, а вранці слухати їх спів і рахувати самців, які токують (для цього, можливо, доведеться ночувати в лісі), – повідомляється на сайті wildlife.by.

У повідомленні зазначається, що необхідна наявність власного автомобіля. Залежно від його прохідності можна буде доїхати безпосередньо до місця, де буде проводитися облік, або ж доведеться пройти частину шляху пішки.

Слід мати на увазі, що інтенсивність токування буде вище в кінці зазначеного періоду. Крім того, вона в значній мірі залежить від погоди. Так сильний вітер може взагалі заглушати спів. Якщо Ви хочете гарантовано побачити або почути глушця, рекомендується приїжджати на більш тривалий термін.

В цілому волонтери можуть вибрати будь-який часовий інтервал в межах позначеного вище. Організатори надають безкоштовне проживання на комфортабельній агросадибі «Заимка лешего».
Їжу доведеться готувати самостійно. У вільний час є можливість спостерігати за різними птахами і звірами.

Додаткову інформацію можна отримати по телефону +375 29 7534261 (Дмитро).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *