Екоінспекція: “На Львівщині попри заборону і надалі здійснюється полювання”

“На Львівщині попри заборону і надалі здійснюється полювання”. З таким заголовком опублікувала новину про незаконне полювання 30 січня 2024 року прес служба Державної екологічної інспекції у Львівській області.

У повідомленні відомства зазначається, що в ході проведення заходів із запобігання та виявлення адміністративних правопорушень при недотриманні або порушенні вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Львівської області, а саме в лісових мисливських угіддях Червоноградської МО УТМР, виявлено докази незаконного полювання – нутрощі та дві шкіри козулі європейської. На місце події викликано слідчу оперативну групу Червоноградського РВП ГУНП у Львівській області та посадових осіб Червоноградської МО УТМР.

Екоінспектори кажуть, що згідно з розрахунком розміру збитків, завданих внаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання сума завданої шкоди становить 64 000 грн.

Матеріали справи скеровані до Червоноградського РВП ГУНП у Львівській області для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

У Державній екологічній інспекції у Львівській області нагадують, що згідно з наказом Львівської обласної військової адміністрації від 08.08.2022 №154/22 встановлено заборону щодо полювання на території Львівської області до припинення дії або скасування воєнного стану в Україні, за винятком регулювання чисельності окремих мисливських видів звірів з дотриманням вимог чинного законодавства України.

Також в екоінспекції наголошують, що згідно п.1 статті 42 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність.

Все це добре, але чому в заголовку не написали “незаконне полювання”, знову розмиття різниці між законною на незаконною діяльністю?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *