У Горішньошеровецькій територіальній громаді Чернівецького району розпочинається санітарний відстріл хижих тварин, який триватиме впродовж трьох місяців.
Позначка: екологія
На березі річки По в районі П’яченци (регіон Емілія-Романья, Італія) місцевий фермер та його собака зустрілися зі зграєю з восьми вовків.
CIC оголосила конкурс для молодих науковців у сфері управління дикою природою з призовим фондом €750
Студентів віком до 35 років запрошують взяти участь у конкурсі наукових проєктів Young Opinion Research Award 2025, який проводить Міжнародна рада з охорони дичини та диких тварин (CIC).
Шляхи запобігання небезпечним інфекційним захворюванням серед дикої фауни обговорили під час робочої зустрічі. Представники Держлісагентства та Держпродспоживслужби приділили особливу увагу протиепізоотичній ситуації в країні.
На території Хмельницької області кількість випадків сказу у 2024 році зменшилася в чотири рази порівняно з минулим роком – з 45 до 12 випадків
У Німеччині стартував пілотний проєкт з екологічного планування території для диких тварин (WÖRP), спрямований на вирішення конфліктів між дикими тваринами та господарською діяльністю людини в культурному ландшафті
Турецька компанія Metro Türkiye започаткувала унікальний проєкт з вирощування морського окуня та солонцю в інтегрованій системі аквапоніки
Європейські мисливські асоціації успішно провели тиждень популяризації м’яса дичини, який відбувся 4-10 листопада 2024 року.
Яворівський районний суд закрив справу щодо водія, який у вересні збив лося на трасі Львів-Краковець, через відсутність складу адміністративного правопорушення
На підконтрольній території Запорізької області успішно завершилась осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.
У селищі Уклин на Закарпатті зграя вовків серед білого дня з’явилася на вулицях та загризла собаку.
На території Саранчуківської громади поліцейські затримали трьох браконьєрів – двох жителів Тернопільської області та мешканця Івано-Франківщини.
На українсько-словацькому кордоні камери відеоспостереження зафіксували рідкісного відвідувача – зубра, який прийшов з національного парку сусідньої держави
Постійна комісія з питань екології та раціонального використання природних ресурсів Волинської обласної ради рекомендувала надати у користування мисливські угіддя 12 місцевим організаціям УТМР
У Держлісагентстві відбулося установче засідання робочої групи з удосконалення законодавства у сфері мисливського господарства та полювання, де обговорили актуальні виклики галузі та перспективи її розвитку в умовах воєнного стану.
У колумбійському місті Калі завершилася 16-та Конференція сторін Конвенції ООН про біологічне різноманіття (COP16).
Традиційне свято Губертівка-2024 у Болехові зібрало рекордну кількість учасників – більше 150 осіб, значну частину яких становила молодь.
Тридцять фазанів випустили у спеціально облаштований адаптаційний вольєр для подальшого поповнення мисливських угідь Коростенської філії ДП “Ліси України”.
У мисливських угіддях Городищенської РГО УТМР з 2 листопада 2024 року по 23 лютого 2025 року відкрився сезон полювання на лисицю та копитних тварин.
Члени громадської організації “Душа мисливця” з Миколаївщини разом із дітьми зібрали понад 27 кілограмів жолудів для відновлення лісосмуг на деокупованих територіях.
У гірській місцевості Вижницького району на перевалі Травен зафіксовано чіткі сліди проходження великих хижаків. Під час обстеження місцевості виявлено характерні відбитки та сліди життєдіяльності ведмедя й вовчої зграї
Рештки двох дорослих зубрів виявили біля Багнуватської полонини у Львівській області. Браконьєри розчленували туші тварин та забрали м’ясо, намагаючись знищити сліди злочину шляхом спалювання.
На Волині під час чергового рейду у мисливських угіддях працівники державної лісової охорони виявили порушника із вогнепальною зброєю
Мисливсько-рибальське господарство “Єгер” у селі Івангород на Чернігівщині успішно реалізує програму відновлення популяції благородних оленів. За минулий рік після переселення 165 особин з оленячої ферми на Сумщині, самки дали близько 70% приплоду
Працівники Шацького національного природного парку провели локальний моніторинг орнітофауни на території озерно-болотних масивів Соминець, Пулемецьке і Люцимер.
На базі кафедри мікробіології, фармакології та ветеринарної епідеміології Поліського національного університету відбувся науково-виробничий семінар “Проблеми та перспективи боротьби зі сказом в Житомирській області”.
Днями в регіоні Іль-де-Франс поблизу міста Рамбує пройшла регіональна зустріч сокольників, організована Національною асоціацією сокольників та яструбників Франції (ANFA)
Вчора, 22 жовтня, на території Ічнянського національного природного парку внаслідок браконьєрського відстрілу загинула козуля.
Сьогодні, 23 жовтня, на автошляху Київ-Ковель-Ягодин (відомому як “Варшавка”) поблизу Києва сталася дорожньо-транспортна пригода за участі дикої тварини.
Комерційні мисливські господарства, що спеціалізуються на полюванні на кеклика червононогого (Alectoris rufa), можуть відігравати ключову роль у збереженні біорізноманіття в сільськогосподарських регіонах