FACE організувала зустріч експертів з комунікацій у штаб-квартирі Blaser

Днями Федерація асоціацій європейських мисливських товариств (FACE) організувала важливу зустріч експертів з питань комунікації в штаб-квартирі компанії Blaser, розташованої в Існі, Німеччина. Про це повідомляється на сайті FACE.

Зустріч, яка відбулася як у форматі особистої присутності, так і в онлайн-режимі, зібрала разом експертів з комунікацій, які представляють національні мисливські асоціації Європи. Ця робоча група працює над розвитком мисливського господарства та охорони природи в Європі.

На порядку денному зустрічі було безліч важливих тем. Експерти обговорили нову роботу FACE з просування суспільного визнання полювання в Європі, визначивши стратегічні моменти, заходи та цілі на європейському та національному рівнях. Обговорювалися останні результати опитувань серед членів FACE по всій Європі та демографічні аномалії.

Учасники зосередили свою увагу на обговоренні толерантності в Європі та найкращих практик медіа-кампаній, спрямованих на покращення толерантності. Компанія Blaser також представила ключові висновки щодо важливості суспільного визнання, використовуючи свій досвід роботи в мисливській галузі. Ця робота встановлює шлях для розвитку нових методів комунікації у майбутньому відповідно до Стратегії FACE до 2027 року.

Однією з нагальних тем, які розглядалися, були майбутні вибори до Європейського Парламенту у червні 2024 року. FACE активно працює над тим, щоб політика Брюсселя відповідала інтересам сталого мисливства та охорони природи в Європі. Понад 7 мільйонів мисливців по всій Європі відіграють важливу природоохоронну роль у збереженні природи, дикої природи та суспільства, і політики повинні визнати та підтримати це. З членами FACE обговорено дії та наступні кроки для найкращої підготовки до майбутніх європейських виборів.

Blaser організував для учасників інформативну екскурсію по заводу. Екскурсія дозволила учасникам глибше зрозуміти виробничі процеси, що стоять за відомими зразками вогнепальної зброї Blaser. Також презентувався бренд Liemke, важливий виробник тепловізійної оптики, яке допомагає в контролі за інвазивними чужорідними видами та моніторингу популяцій диких тварин.

Ця зустріч стала важливою платформою для обговорення та співпраці в розвитку мисливства та охорони природи в Європі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *