Фермери в Техасі випробовують неординарні методи боротьби з дикими кабанами (ВІДЕО)

Кожного року дикі кабани стають причиною значних збитків для фермерів у Техасі, завдаючи шкоди посівам, забруднюючи воду, руйнуючи обладнання та поширюючи хвороби, які можуть вплинути на худобу. Вони також конкурують з місцевою дикою природою за ресурси та полюють на різних істот, включаючи птахів, ссавців, жаб, ящірок та змій.

Фермери в Техасі вирішили взяти справу в свої руки і розробили різні методи боротьби з дикими кабанами. Одним із них є використання нічних прицілів та тепловізійної оптики, які дозволяють їм полювати на цих звірів вночі, коли вони активні.

Проте один фермер перейшов на новий рівень, встановивши на свій пікап мініган, а відео з цієї неординарної боротьби здобуло мільйони переглядів в інтернеті. Але варто враховувати, що вартість набоїв та швидкострільність мінігана можуть зробити такий метод боротьби досить витратним.

Оскільки дикі кабани не вважаються мисливськими тваринами, на них можна полювати будь-якими засобами та методами у будь-яку пору року. Деякі фермери навіть використовують вибухівку для боротьби з цими тваринами. Вони використовують двокомпонентну вибухову речовину марки Tannerite, яка спеціально призначена для створення вибухових мішеней.

Зараз ця нестандартна боротьба з дикими кабанами стала предметом обговорення серед фермерської громади Техасу. Деякі вважають це ефективним методом захисту посівів та майна, а інші висловлюють обурення щодо потенційної небезпеки та витрат, пов’язаних із використанням вибухівки.

Незвичні методи боротьби з дикими кабанами свідчать про складність цієї проблеми та те, наскільки серйозно фермери в Техасі відносяться до захисту своїх ресурсів та господарств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *