В угіддях Хмільницького району на Вінниччині відстрілюватимуть лисиць

Про необхідність активізувати боротьбу з поширення сказу йшлося на нараді, яка пройшла на базі Хмільницької районної військової адміністрації. У ній взяли фахівці Держпродспоживслужби, Хмільницької районної державної лікарні ветеринарної медицини, Хмільницької, Козятинської, Калинівської РО УТМР, ПП ТМРГ “Фауна”, філії Вінницького лісового господарства ДП “Ліси України”, представники органів місцевої влади, користувачів мисливських угідь (незалежно від форми власності).

«В ході заходу присутні розглянули питання щодо створення бригад для відстрілу лисиці червоної на території Хмільницького району та проведенні заходів зі зменшення чисельності лисиці до встановлених норм (0,5-1 гол. на 1000 га угідь).

Визначили днів відстрілу лисиці червоної на території Хмільницького району, встановили терміну відстрілу, доставки добутих лисів до місцевих державних установ ветеринарної медицини для подальшого дослідження на сказ», – повідомили в ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Також під час наради йшлося про посилення контролю за імунізацією наявного поголів’я собак і котів в усіх населених пунктах Хмільницького району.

Нагадуємо, що у Вінницькій області вперше за 15 років від сказу померла людина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *