Фотопастка прикордонників зафіксувала ведмедя поблизу українсько-румунського кордону

Державна прикордонна служба України повідомила про появу ведмедя поблизу українсько-румунського кордону. Тварина потрапила в об’єктив фотопастки, встановленої прикордонниками на ділянці відділення «Перкалаб» відділу прикордонної служби «Селятин».

На знімку видно, як ведмідь неспішно прогулюється лісовими стежками неподалік від кордону. Прикордонники жартома називають його “господарем Карпат” та зазначають, що він ніби “патрулює” ділянку державного кордону.

Читайте також: Що робити при зустрічі з ведмедем: поради бувалих мисливців

Застереження прикордонників про небезпеку прогулянок манівцями поблизу кордону може бути адресоване не лише туристам та місцевим мешканцям, а й тим, хто потенційно має намір незаконно перетнути державний кордон. Поява хижака в цій місцевості має стати додатковим стримуючим фактором для порушників, адже зустріч з ведмедем у дикій природі може мати непередбачувані та небезпечні наслідки.

Нагадаємо, що бурий ведмідь занесений до Червоної книги України та перебуває під охороною держави. Його поява на відеозаписі прикордонників черговий раз підтверджує унікальність і багатство природи українських Карпат, яку необхідно берегти та захищати. Водночас це нагадування про важливість дотримання законодавства та правил поведінки в прикордонних районах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *