Мисливці та риболови організували флешмоб на підтримку природи

Громадська організація “Мисливці, Риболови та інші Брехуни” (ГО “ВО “МРБ”), яка вже неодноразово демонструвала свою активну громадянську позицію, ініціювала весняний флешмоб зі збереження та збагачення довкілля. Як повідомив голова організації Володимир Безуглий, акція стартувала 5 березня і триватиме до 14 квітня 2024 року.

Фото: ГО “ВО “МРБ

Умови флешмобу прості: учасники мають висвітлити на фото або відео свою роботу на благо природи. Це може бути прибирання лісів, зелених зон, берегів водойм, зариблення річок та озер, посадка дерев, виготовлення годівниць для птахів і звірів, облаштування місць відпочинку на природі, підгодівля тварин, утилізація браконьєрських знарядь та інші корисні справи. Головна вимога – на фото чи відео має бути аркуш з написом “ВЕСНА 2024”.

Кожна добра справа учасника відповідає певному номеру. Під час флешмобу адміністрація групи присвоюватиме ці номери дописам, що відповідають умовам. А 14 квітня о 20:00 відбудеться розіграш цінних призів серед усіх учасників у прямому ефірі за програмою Random. Максимальна кількість призів, яку може виграти учасник – 10, за кількістю добрих справ у переліку.

Нагадаємо, що громадська організація “Мисливці, Риболови та інші Брехуни” вже не вперше демонструє свою небайдужість та активність. З початку повномасштабного російського вторгнення вони зібрали 1 217 379 грн на підтримку ЗСУ. Кошти надходять від членських внесків та різноманітних благодійних акцій і розіграшів. Ці гроші витрачаються на закупівлю амуніції для військових, допомогу пораненим та сім’ям загиблих.

Флешмоб “МРБ дбає про довкілля” – це ще одна прекрасна ініціатива свідомих громадян, які розуміють свою відповідальність за стан навколишнього середовища. Особливо приємно, що цю акцію організовують саме мисливці та рибалки – люди, які за родом своїх занять тісно пов’язані з природою і зацікавлені в її збереженні.

“Криниця мисливця” щиро вітає такі починання і закликає всіх небайдужих долучатися до флешмобу. Давайте разом зробимо наш край чистішим, зеленішим, багатшим на рибу, звірів та птахів! Адже раціональне природокористування, дбайливе ставлення до довкілля – це обов’язок кожного свідомого громадянина.

Слідкуйте за ходом флешмобу “МРБ дбає про довкілля” на Facebook-сторінці ГО “ВО “МРБ”. А ми обов’язково розповімо про його підсумки після 14 квітня. Долучайтесь і перемагайте!

Слава Україні! Слава нашим захисникам! Збережемо природу разом!

Один коментар до “Мисливці та риболови організували флешмоб на підтримку природи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *