«ІЖ-5», «ІЖ-К», «ІЖ 12», «ІЖ-54», «ТОЗ БМ» – рушниці, які здають поліції в Запорізькій області

1056669Жителі Запорізької області продовжують використовувати можливість та здають незаконну зброю і боєприпаси до територіальних відділів поліції. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на Відділ комунікації поліції Запорізької області.
На території Запорізької області триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спеціальних засобів. Незважаючи на те, що профілактичні заходи розпочалися не так давно, вже є результати. Так на території Запорізької області станом на 10 жовтня усього здано 42 одиниці зброї, серед яких – мисливська нарізна, гладкоствольна та холодна. Також громадянами здано 38 боєприпасів.
З початку місячника працівникам поліції також здали 4 газові пістолети, 4 револьвери для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії і 13 боєприпасів до спецзасобів.
Так 4 жовтня 23-річний мешканець Кам’янсько-Дніпровського району добровільно здав гладкоствольну мисливську зброю «ІЖ-5» 16 калібру та «ІЖ-К» 16 калібру. Зброя зберігалась незаконно та була не зареєстрована.
5 жовтня до працівників поліції звернувся мешканець Оріхівського району. Чоловік добровільно видав мисливську гладкоствольну рушницю «ТОЗ БМ» 16 калібру та звернувся для її подальшої реєстрації на його ім’я.
6 жовтня до Вільнянського відділення поліції через секретаріат надійшла заява від місцевого жителя. Чоловік попросив органи поліції прийняти в нього у зв’язку з місячником по здачі зброї 30 набоїв калібру 5.45 мм. Боєприпаси він привіз із собою з зони проведення антитерористичної операції, коли проходив там службу.
7 жовтня до працівників Вознесенівського відділення поліції звернувся 35-річний мешканець Запоріжжя. Чоловік добровільно видав ствол до мисливської гладкоствольної рушниці без номеру, який він начебто знайшов у балці по вулиці Перемоги.
Цього ж дня до працівників Дніпровського відділу поліції звернувся 35-річний запоріжець та видав мисливську гладкоствольну рушницю «ІЖ 12». Чоловік пояснив, що зброю знайшов під час прибирання у господарській будівлі, розташованій у с. Новосергіївка.
А 8 жовтня 27-річний житель міста Гуляйполе добровільно видав мисливську гладкоствольну рушницю «ІЖ-54» 12 калібру, яку він зберігав за місцем мешкання без відповідної реєстрації.
За всіма фактами відомості про події внесені до журналу Єдиного обліку. Триває подальша перевірка.
А працівники поліції нагадують, що місячник добровільної здачі зброї триватиме до 31 жовтня. Тож у громадян є чудова нагода не тільки добровільно прийти до територіальних відділків поліції і здати зброю, але й в подальшому, після оформлення відповідних документів, мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, зареєструвати в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *