Результати 10 днів місячника добровільної здачі зброї в Закарпатті

pm744image001За перші 10 днів місячника добровільної здачі зброї до підрозділів дозвільної системи міськ-райвідділів поліції ГУНП в Закарпатській області уже здано 41 одиницю вогнепальної зброї, 378 боєприпасів до нарізної зброї армійського зразка та 8 одиниць холодної зброї. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на  Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Керівник дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області Василь Кобаль розповів, що впродовж жовтня уже 12 закарпатців завдяки тому, що добровільно здали зброю, уникнули кримінальної відповідальності. Правоохоронець відзначив, що найактивніше люди здають незареєстровану зброю в Мукачеві.
«Для того, щоб здати зброю, достатньо звернутися до органів Національної поліції з письмовою заявою, де коротко пояснити, звідки вона взялася. Всі ті громадяни, які добровільно принесуть свої арсенали, відповідно до ст.263 Кримінального кодексу України уникнуть кримінальної відповідальності. Після відповідної перевірки, якщо зброя не числиться у розшуку, громадяни, які добровільно здали її під час місячника, можуть офіційно її зареєструвати. Здачі підлягає мисливська вогнепальна, холодна та газова зброя», – наголосив Василь Кобаль.
Водночас,  3 жовтня цього року два мешканці одного з сіл Перечинщини здали два газові пістолети марки МЕ-8. Вони пояснили, що не мають потреби її використовувати чи застосовувати в подальшому, тому вирішили позбутися у встановленому законом порядку.
7 жовтня до Перечинського відділення поліції звернулося двоє громадян. 24-річний мешканець Перечинщини, який, розповів, що під час збирання грибів в лісовому масиві неподалік села знайшов предмет, схожий на мисливську рушницю. Чоловік звернувся до Перечинського відділення поліції із заявою та проханням зареєструвати цю зброю в законному порядку. Цього ж дня із заявою до Перечинського ВП звернувся 25-річний житель Перечинщини та розповів, що знайшов в лісі пакет з мисливською рушницею, штик-ножем з упором та набої. Чоловік забажав зареєструвати мисливську рушницю на своє ім’я.
Нагадаємо, що місячник добровільної здачі зброї триватиме до кінця жовтня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *