Користувачами мисливських угідь Вінницького ОУЛМГ добуто 6 вовків

img-b433b9963ea08daa131f8bb27e9791a8-v-37Зовсім несподіваними стали результати полювання для бершадських мисливців під час відкриття сезону полювання у першу суботу листопада.

На Бершадщині, у польових угіддях Бершадської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР) (адміністративна територія Війтівської сільської ради) мисливці полювали на зайця. У ході полювання собаки знайшли слід вовка та почали переслідувати його. В результаті вовка було добуто. Це засвідчила рейдова бригада ДП «Бершадський лісгосп» у складі районного мисливствознавця Михайла Ланецького та водія Олександра Боцула, яка саме прибула перевіряти документи.

Зависока щільність так званих шкідливих хижаків останнім часом спостерігається майже в усіх областях України. Тому важливого значення мають заходи із регулювання чисельності хижаків та шкідливих тварин. Цей показник контролюється згідно санітарно-ветеринарних норм, здійснюється постійний моніторинг відповідними працівниками державної лісової охорони та єгерськими службами держпідприємств Вінницького ОУЛМГ. Щороку видається певна кількість дозволів на добування хижих та шкідливих тварин.

Надмірна кількість хижаків негативно впливає на стан фауни. Також сіроманці з кожним роком мігрують туди, де їх ніколи не було, навідуються до подвір’їв, роздирають свійських тварин. Тому мисливці та лісівники Вінниччини організовують спеціальні бригади, відстежують сірих хижаків, однак вполювати вовка насправді не так і просто. Мисливці кажуть, він хитріший навіть за лисицю.

За 9 місяців 2019 року користувачами мисливських угідь Вінницького ОУЛМГ добуто 6 вовків, 309 лисиць, а також вперше в області бачили шакалів, одного з яких мисливцям вдалось добути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *