Лебідь намагається втопити селезня (ВІДЕО)

Лебідь намагається втопити селезня

У мережі опублікували досить жорстке відео про те, як лебідь намагається втопити селезня.

Одразу хочемо зазначити, що публікуємо це відео для того аби деякі зоофанати, які стверджують, що люди жорстокіші за тварин чи птахів, як у цьому випадку, зрозуміли одну річ. У кожній живій істоті на землі є як світлі так і темні сторони.

А тепер повернемось до лебедів

Про цих птахів багато кажуть, що вони спокійні і миролюбиві. Але якщо вони відчувають небезпеку або загрозу життю, то здатні захиститися. При цьому створюють шиплячі звуки, сильно махають крилами і використовують дзьоб як зброю.

Як приклад того, наскільки небезпечні лебеді, хочемо поділитись із вами однією трагічною історією, яка сталась в Чикаго у 2012 році.

Ентоні Генсло працював на компанію, яка постачала лебедів для того, щоб тримати гусей подалі від будинків і садів. В один із ранків суботи 37-річний батько двох дітей поплив на байдарці через озеро до місця де він доглядав за птахами.

Один з лебедів стягнув чоловіка з човна, перевернувши байдарку, та  досить активно заважав доплисти до берега. Чоловік загинув. Скоріш за все трагедія сталась через те, що людині в одязі та взутті було важко протистояти лебедю на воді.

Як кажуть орнітологи, агресивна реакція великого птаха типова для цього виду – лебедів-шипунів, коли вони захищають своє гніздо.

Можливо, це був лебідь-самець і, по всій видимості, десь поряд у нього була самка і гніздо. Цей птах завжди готовий захищати свою територію.

Лебеді є одними з найбільших водоплавних птахів, їх вага може досягати 13-ти кілограмів, а розмах крил – майже до 2,5 метрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *