Мисливці обурені новим законопроєктом щодо оплати за використання тваринного і рослинного світу

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук

Українські мисливці обурені та висловлюють серйозне занепокоєння щодо законопроєкту, який був внесений до Верховної Ради України і передбачає внесення змін до деяких законів України щодо охорони та використання тваринного і рослинного світу. Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь висловила своє незадоволення цим законопроєктом і надіслала відповідне звернення до Верховної Ради.

Згідно з інформацією, мисливці вважають, що цей законопроєкт може призвести до створення необґрунтованих механізмів, які дублюють плату за спеціальне використання об’єктів тваринного світу. Вони переконані, що такі заходи можуть вплинути на економічне становище цієї галузі та загрожувати їй.

У відповідь на звернення асоціації, Комітет з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради прийняв рішення доручити підкомітету з питань лісових ресурсів, біорізноманіття, природних ландшафтів, об’єктів природно-заповідного фонду та з питань адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу разом із Міністерством захисту довкілля доопрацювати цей законопроєкт та повернутися до його розгляду.

Мисливці розраховують, що під час доопрацювання законопроєкту будуть враховані їх зауваження та побоювання. При цьому, ця ініціатива вже викликала серйозну обуреність серед мисливців і може спричинити дискусії щодо майбутнього охорони та використання природних ресурсів в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *