На онлайн-засіданні Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України було розглянуто нагальні питання мисливської галузі
Позначка: Міндовкілля
Нещодавнє інтерв’ю першого заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександра Краснолуцького для Суспільного Новин викликає серйозні запитання щодо компетентності посадовця та його розуміння законодавства у сфері управління природними ресурсами.
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля) готує до державної реєстрації наказ “Про затвердження Лімітів використання мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, на мисливський сезон 2024-2025 років”.
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України анонсувало масштабну реформу державного екологічного контролю. Однак в умовах війни виникає закономірне питання: чи на часі такі зміни і чи є для них необхідні ресурси?
ГС «Всеукраїнська мисливська спілка» звернулася до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з вимогою притягнути до відповідальності заступника міністра захисту довкілля та природних ресурсів Олександра Краснолуцького.
Під час онлайн-засідання Громадської ради при Держлісагентстві 2 травня експерти обговорили нагальні питання біобезпеки та регулювання чисельності мисливських тварин в умовах воєнного стану. Про це повідомляє Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь.Під час онлайн-засідання Громадської ради при Держлісагентстві 2 травня експерти обговорили нагальні питання біобезпеки та регулювання чисельності мисливських тварин в умовах воєнного стану. Про це повідомляє Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь.
Українське товариство мисливців і рибалок (УТМР) оприлюднило відео з наслідками нападу, ймовірно, вовків на овець в селі Чорнолізці Івано-Франківського району, який стався вночі з 20 на 21 квітня 2024 року.
Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь закликає мисливську спільноту до 19 квітня надсилати свої зауваження до законопроєкту Міндовкілля, який передбачає заборону полювання на вовків в Україні.
Три громадські організації – Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь (ВАМКМУ), Українське товариство мисливців і рибалок (УТМР) та Товариство лісівників України (ТЛУ) направили звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням врахувати пропозиції мисливської спільноти у Стратегії мисливського господарства на період до 2035 року, яка нещодавно була завізована Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України більше одного року затверджує правила державного обліку мисливських тварин і обсягів їх добування.
15 березня 2024 року Міндовкілля погодило проєкт Стратегії розвитку мисливського господарства на період до 2035 року
Робоча група створена Держлісагентством розробила проєкт Стратегії розвитку мисливського господарства проте документ досі не погоджений
Міндовкілля анонсувало старт проєкту міжнародної технічної допомоги, спрямованого на відновлення водно-болотних угідь та екосистем північних регіонів країни.
Війна: шкода довкіллю сягнула 63 млрд доларів. Найбільше потерпають Донеччина, Луганщина та Харківщина. Загроза втрати біорізноманіття та ризики для тварин.
Нещодавно Міндовкілля оголосило про плани змін до законодавства для “захисту” вовків. Цю ініціативу підтримали деякі зоозахисні організації.
Всі пропозиції Міндовкілля, які відомство надало до законопроєкту №5708 у підготованому до другого читання документі враховано.
Тенденційність Міндовкілля щодо реформування мисливської галузі вказує на те, що долю мисливської галузі в Україні вирішують без участі самих мисливців.
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів проігнорувало мисливську галузь в оприлюдненому 31 грудня 2023 року звіті про свою роботу за минулий рік.
На фініші сезону у Держлісагентстві відбулося підсумкове розширене засідання колегії, в ході якого розглянули й ведення мисливського господарства