Мисливці Луганщини добули 251 червону лисицю, 30 бродячих собак, 75 котів та 3 вовків

З листопада в Луганської області для моніторингу епізоотичної ситуації щодо захворювання тварин на сказ та африканську чуму, запроваджується відстріл хижих та шкідливих тварин на території лісомисливських господарств та навколо населених пунктів.

Так згідно з виданими довідками на відстріл хижих та шкідливих тварин мисливцями Луганщини було добуто 251 червону лисицю, 30 бродячих собак, 75 котів та 3 вовка.

Деяким користувачам мисливських угідь були надані ліцензії на право полювання на дикого кабана. Спеціалістами держпродспоживслужби були відібрані проби та направлені в лабораторію м. Дніпра для виявлення наявності вірусу АЧС. На цей час збудників вірусу АЧС в пробах не виявлено.

З початку сезону полювання представниками Державної лісової охорони та Єгерської служби на території області були проведені такі заходи з охорони лісових ресурсів та охорони державного мисливського фонду в мисливських угіддях – 284 рейди та складено 72 протоколи. Накладено штрафів на суму 8026 грн., винесено 28 попереджень.

Нараховано збитків за незаконне полювання на суму 12 тис. грн.

Джерело: Луганське обласне управління лісового та мисливського господарства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *