Мисливці Ніжинського району та міста Ніжин змагались за «Кубок мисливських традицій»

Поблизу села Сальне, 17 червня 2017 року , в урочищі «Рокитина Долина» відбулися змагання зі стендової стрільби між членами первинних мисливських колективів Ніжинського району та міста Ніжин – «Кубок мисливських традицій».dljFltL3A2w-1024x768Ці змагання були продовженням започаткованої в минулому році традиції по проведенню такого роду заходу.
У порівнянні з минулим роком у змаганні взяло участь у двічі більше команд. Так, цього року на змагання завітало 12 команд, по три чоловіки кожна. Були представники з Вертіїївки, Леонідівки, Вікторівки, Степу, Сального, Лосинівки, Дуболугівки, Перемоги, та дві команди з міста Ніжина.
Метою проведення змагань була популяризація стендової стрільби серед мисливців, укорінення мисливських традицій, культури та етики.04694f5f63c5Так, мисливець – це в першу чергу носій мисливської культури, та взірець для молодого покоління у бережному ставленні до природи, її флори та фауни.
Проте головна ціль змагань – це безперечно спілкування з однодумцями, ідейними людьми відданим своєму захопленню.
Організацію змагань взяв на себе Сальненський мисливський колектив УТМР, в особі голови – Калініченко Ігоря Олександровича, керівником змагань виступила районна рада УТМР в особі Могильова Олексія Миколайовича.
Спонсорську допомогу на проведення свята надав наш земляк – Гунько Анатолій Григорович, як вже не перший рік допомагає мисливцям у проведенні різного роду заходів.345b0d5cfd35Змагання проходили у теплій атмосфері свята. На самому початку змагань мисливці поставили на вертель заздалегідь замаринованого кабанчика. Астрономічний аромат додавав святу душевності та теплоти у спілкуванні.
Змагання проходили на визначення командної та індивідуальної першості. Спочатку кожному учаснику необхіднобуло вразити п’ять одиночних мішеней-тарілочок, а потім три дуплети (три пуски з одночасним випуском двох тарілочок).
За результатами змагань, найвлучнішою виявилась команда з с. Вертіїївки у складі:
Гаврилей Ігор Олександрович
Іваненко Валерій Миколайович
Чепела Андрій Миколайович
Друге місце взяла команда з Сальненського мисливського колективу, з символічною назвою «Брати Помазани», у складі трьох завзятих мисливців – братів:
Помазан Павло Миколайович
Помазан Роман Анатолійович
Помазан Сергій Анатолійович
Третє місце у напруженій боротьбі взяла команда «Лісники» з ДП «Ніжинське лісове господарство», у складі:
Костирко Володимир Володимирович
Яковенко Володимир Миколайович
Андрук Віктор Анатолійович
У особистій першості перше місто зі значним відривом дісталося представнику команди з Вертіївки – Іваненко Валерію Миколайовичу. Друге місце виборов представник команди Леонідівських мисливців – Могильний Микола Петрович. Третє місце дісталося представнику Сальненського колективу – Помазану Роману Анатолійовичу.
Приз у номінації «За волю до перемоги» дістався молодому мисливцю із с. Сальне – Петрик Ігорю Миколайовичу, якому у перестрілі з «Лісниками» трохи не вистачило вдачі для того, щоб вивести свою команду на третє місце.
Всі переможці змагань були відзначені кубками, медалями, грамотами Ніжинської районної організації УТМР, та цінними подарунками.99184bcb0627Поки грав гімн України, що символізував завершення змагань, на вертелі досмажувався кабанчик, якого вміло приготував почесний член Українського товариства мисливців та рибалок – Феденьов В’ячеслав Павлович.
Підсумовучи необхідно відзначити високий рівень організації змагань, неухильне дотримання учасниками техніки безпеки на стенді та саму культуру мисливців, які були взірцем поведінки для присутніх «маленьких» мисливців.
У перспективі, Сальненським первинним мисливським колективом, планується провести «Зимовий Кубок мисливських традицій», але це буде вже інша історія…
Автор Голова Сальненського ПМК УТМР — І.О.Калініченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *