Мисливці отримали п’ятирічне підтвердження статусу природоохоронної організації у Франції

Національна федерація мисливців Франції (FNC) знову отримала офіційне визнання своєї діяльності у сфері охорони довкілля та управління дикою природою (англ. – Wildlife management, франц. – Gestion cynégétique). Міністерство екологічного переходу країни поновило п’ятирічний “зелений” статус FNC. Про це повідомляється на сайті Національної федерації мисливців Франції.

Фото: Fédération nationale des Chasseurs

Визнання експертної ролі

– Наша роль як експерта в захисті частини дикої фауни, а також наукові дослідження та програми, які ми проводимо, отримали визнання, – зазначається у повідомленні Національній федерації мисливців Франції.

“Національна федерація мисливців працює в першу чергу для захисту навколишнього середовища, оскільки це є основою її діяльності”, – йдеться в наказі Міністерства екологічного переходу, який був опублікований в Офіційному журналі 2 лютого. Цим наказом поновлюється схвалення FNC як природоохоронної асоціації ще на 5 років.

Відповідність критеріям

Згідно з французьким законодавством, природоохоронний статус може отримати громадська організація, що діє більше 3 років та фокусується на захисті довкілля. FNC відповідає цим вимогам.

Отримання «зеленого» статусу надає низку повноважень, зокрема участь у консультативних органах з питань екополітики, можливість подавати позови щодо порушень у сфері охорони довкілля тощо.

Отже, уряд Франції ще раз визнав ключову роль мисливців у збереженні довкілля та управлінні дикою природою. Це дозволить посилити природоохоронну діяльність Національної федерації мисливців та розширити її можливості як експертної організації.

Така практика заслуговує на увагу і може бути корисною для України у контексті вдосконалення системи управління дикою природою та підтримки мисливської спільноти.

Один коментар до “Мисливці отримали п’ятирічне підтвердження статусу природоохоронної організації у Франції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *