У Франції мисливці передали майже 3 тонни дичини на благодійність

Цього року мисливці департаменту Аверон у Франції пожертвували на благодійність понад 2,8 тонни дичини. М’ясо розподілили між будинками для літніх людей, лікарнями, благодійними їдальнями та організаціями допомоги малозабезпеченим. Це рекордна кількість, – повідомляє французький журнал про полювання “Le Chasseur français”.

Полювання на військовому полігоні заради пожертви

Як і щороку, легіонери та мисливці Аверона провели полювання на військовому полігоні Ларзака, аби отримати м’ясо для пожертви на користь благодійної організації Ресто дю Кер (Благодійні їдальні).

“100 легіонерів та мисливців відгукнулися та провели чудовий день у атмосфері дружелюбності, який завершився традиційною перекускою”, – повідомляє Федерація мисливців Аверона.

Після ветеринарного огляду туші розрізали на частини, розфасували та передали Ресто дю Кер для розподілу серед тих, хто потребує.

“Щедрість мисливців більше не потребує доказів. Але варто підкреслити, що це не так просто. Завдяки партнерству з компанією Мезон Конке ми тепер можемо відповідати адміністративним та санітарним вимогам для здійснення пожертв”, – наголосив голова Федерації мисливців Аверона Жан-П’єр Отьє.

Фото : FDC Aveyron

Отже, цією щорічною ініціативою мисливці департаменту Аверон у Франції продемонстрували свою соціальну відповідальність та турботу про менш захищені верстви населення. Понад 2,8 тонни екологічно чистого м’яса дичини передано на благодійність.

Один коментар до “У Франції мисливці передали майже 3 тонни дичини на благодійність

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *