Мисливці та громадськість Житомирщини гаряче дискутували в облраді (ФОТО, ВІДЕО)

1aamysl9Представники влади, громадськості та мисливських товариств шукали порозуміння у питаннях надання у користування мисливських угідь. Про це пише Криниця мисливця з посиланням на прес-службу Житомирської обласної ради.
Задля уникнення різного роду інсинуацій щодо проектів рішень про надання у користування мисливських угідь, які розглядатимуться в ході підготовки та проведення чергової тринадцятої сесії обласної ради, 24 жовтня з ініціативи керівництва обласної ради була проведена робоча зустріч безпосередньо з представниками мисливських товариств та активної громадськості.
Обговорення відбувалось у присутності засобів масової інформації, завідуючого сектором мисливського господарства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Романа Логвінчука. Детальну інформацію про правові засади надання у користування угідь, усі нюанси проходжень документів розповів начальник управління з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, реалізації проектів та програм Микола Ковтуненко.1aamysl14Микола Ковтуненко наголосив, що у жодному разі надання такого роду погоджень на користування не означає, що у подальшому ці землі можна вилучати, передавати, приватизувати, продавати чи робити з ними будь-які інші дії.
«Адже мисливські угіддя – це ділянка суші та водного простору, на яких перебувають мисливські тварини і які можуть бути використаної для ведення мисливського господарства», – зазначив посадовець та наголосив, що ототожнювати поняття користування землею і мисливськими угіддями не можна.
Кожне подання про надання у користування мисливських угідь, яке надходить на адресу обласної ради, погоджене з обласною державною адміністрацією, власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться угіддя. І найголовніше – усі подання заходять в обласну раду не від мисливців, а з ними звертається Державне агентство лісових ресурсів України.1aamysl3При наявності усього переліку документів, обласна рада не може не розглянути подання. Будь-яка громадська організація, зібравши відповідний пакет документів, може претендувати на частину мисливських угідь на території області, які, відповідно до законодавства України, надаються терміном не менше, ніж на 15 років та повинні мати площу, не мешу, ніж 3 тис. га.
Також зауважимо, що при розгляді питання про надання у користування мисливських угідь депутатами обласної ради також враховується позиція сільських, селищних, міських рад і управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.
Нагадаємо, що тринадцята сесія обласної ради відбудеться 2 листопада. На ній будуть розглянуті подання про надання у користування мисливських угідь Житомирській гарнізонній організації товариства військових мисливців та рибалок Збройних Сил України, ГО «Мисливсько-рибальський клуб «Каштан», ГО «Мисливське товариство «Козіївка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *