Мисливці випустили 85 диких качок на Сумщині для збільшення популяції (ВІДЕО)

Член правління ГС “Українська Ловецька Рада” Дмитро Русанов протягом березня 2024 року випустив 70 самок та 15 самців диких качок на 12 водоймах Сумської області. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова спілки Адріан Прокопенко.

За його словами, мета цього заходу – заснування нових оселищ та збагачення популяцій качиних в регіоні. Очікується, що вже влітку чисельність диких качок зросте більш ніж на 500 особин.

“Збагатимо нашу природу разом!” – закликав Адріан Прокопенко.

У коментарях до допису розгорнулася дискусія щодо доцільності та ефективності таких заходів. Зокрема, мисливець Микола Прокопенко зауважив, що для кращого результату варто заздалегідь підготувати качкам штучні гнізда. На це автор допису відповів, що все вже зроблено, і невдовзі будуть опубліковані наступні відео.

Мисливець Юрій Гринюк висловив думку, що качки й самі добре розселяються, тому доцільніше було б спрямувати кошти на створення ставків та знищення хижаків. Утім, Адріан Прокопенко та інші коментатори не погодилися з такою позицією, наголосивши, що популяції качок не ростуть саме через зменшення середовищ існування, тому практика штучного розведення і реінтродукції вкрай важлива.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *