У Каліфорнії пума вбила молодого чоловіка і серйозно поранила його брата

У віддаленому районі округу Ель-Дорадо поблизу Сакраменто, що на півночі Каліфорнії, сталася трагедія – пума напала на двох братів, які шукали у дикій місцевості скинуті оленями роги. Про це повідомляє The Telegraph.

21-річний юнак загинув від нападу хижака, а його 18-річний брат отримав серйозні поранення, особливо на обличчі. Це, ймовірно, перший смертельний випадок нападу пуми на людину в Каліфорнії за останні 20 років.

Молодший брат зумів викликати поліцію. Коли офіцери прибули на місце події, вони знайшли сліди крові на землі і помітили пуму, що причаїлася над тілом загиблого. Вистріливши, щоб відлякати тварину, поліцейські забрали тіло і надали першу допомогу пораненому.

Пізніше співробітники Департаменту рибальства та дикої природи Каліфорнії вистежили пуму і приспали її. Тіло тварини направили до лабораторії для визначення стану здоров’я.

Напади пум на людей трапляються вкрай рідко, адже ці тварини зазвичай уникають контактів з людьми. Останній смертельний випадок у Каліфорнії стався у 2004 році. З середини 1980-х у штаті зафіксовано близько 20 нападів пум на людей, але лише три з них були фатальними.

За оцінками, у Каліфорнії мешкає близько 4500 пум. Полювання на цих тварин у штаті заборонене. Пуми мають один з найбільших ареалів серед великих кішок і зустрічаються від Аляски до Патагонії. Дорослі особини можуть важити до 90 кг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *