Понад 300 членів Новоград-Волинського РО УТМР захищають Україну в лавах ЗСУ

Війна суттєво вплинула на діяльність мисливської спільноти Житомирщини. Про це розповів голова Новоград-Волинської районної організації УТМР Станіслав М’ясковський, повідомляє Українське товариство мисливців і рибалок на своїй сторінці у Facebook.

“У перші дні повномасштабного вторгнення до громадян України із закликом ставати до зброї звернулись перші особи країни і саме мисливці, першими, взявши до рук власну мисливську зброю, організовували бригади, будували блокпости, боронили нашу територію від ворога, – розповідає С. М’ясковський. – Нині більше 300 членів нашої організації, переважно добровольцями, служать у лавах Збройних Сил України. Нажаль, серед нас є і втрати”.

За словами голови РО УТМР, частина єгерів та членів організації на добровільних засадах несуть чергування у «шахедних» групах із захисту району від ворожих дронів. До Дня територіальної оборони вони були відзначені грамотами місцевої влади.

Читайте також: 100 тисяч мисливців у складі ЗСУ визволяють Україну від окупантів

“Наша організація займається і волонтерством – допомагаємо 95-й ОМБ та 140-му батальйону територіальної оборони”, – зазначив Станіслав М’ясковський.

Він також повідомив, що через заборону полювання кількість членів РО УТМР зменшилась з 778 до 484 осіб. Нині членський внесок складає 1000 грн (для пенсіонерів – 500 грн) і є єдиним джерелом надходжень для організації.

“Отримані від внесків кошти, практично всі йдуть на поточні витрати – комунальні виплати, податки, паливо-мастильні матеріали, ремонт авто… Не дивлячись на ситуацію, намагаємось вчасно сплачувати і рахунки за користування мисливськими угіддями, хоча ми ними не користуємось вже два роки”, – розповів голова Новоград-Волинської РО УТМР.

Попри всі труднощі, організація продовжує охороняти мисливські угіддя та займатися біотехнічними заходами. “Ми робимо все, що від нас залежить”, – підсумував Станіслав М’ясковський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *