На Полтавщині з вогню лісівники врятували козулю (ВІДЕО)

Пожежа охопила очерет на болоті поблизу лісу, козуля опинилася у вогняній пастці. Про це повідомляє телеканал «Лубни».

Днями, лісівники ДП «Лубенський лісгосп» врятували з вогню самку козулі дикої. Вогонь охопив очерет на болоті, поблизу мисливського господарства. Тварину вчасно помітили єгері підприємства та врятували.

 – Працівниками державної лісової охорони була надана допомога козулі, після чого її випустили в мисливські угіддя, щоб тварина могла жити та давати потомство, – прокоментував телеканалу «Лубни» Юрій Крекотень, головний лісничий ДП  «Лубенський лісгосп». – Щороку внаслідок неконтрольованого поводження з вогнем, або спеціального підпалу сінокосів, боліт, виникають пожежі, які наносять значний негативний вплив на фауну. Гине молодняк зайців, у цей період на гніздо сідає качка. Значна популяція тварин і птахів знищується. Тому звертаємося до населення, щоб обережно поводилися з вогнем.

У пресслужбі Полтавського лісового господарства розповідають, що кілька років тому працівники цього ж підприємства також врятували дику козулю, яка дуже постраждала внаслідок пожежі, її довелося довго виходжувати, перш ніж відпустити в ліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *