На Черкащині стартує цьогорічне полювання на “перо” у другу суботу серпня

DSC_063210 серпня на Черкащині відкриють сезон полювання на пернату дичину. Про це повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У Черкасах відбулася нарада з користувачами мисливських угідь області та мисливствознавцями держлісгоспів. Управління лісового та мисливського господарства представляв головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка, від Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА була присутня заступник начальника Людмила Довга, від головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області – головний спеціаліст Олена Соколова.

На початку засідання розглянули результати обліку пернатої дичини в мисливських угіддях області. Як зазначив Володимир Рибалка, результати отриманого обліку пернатих дозволяють проводити полювання в цьогорічному мисливському сезоні. Наразі здійснюється розрахунок пропускної спроможності мисливських угідь (кількість мисливців, яких може прийняти на полювання кожне мисливське господарство за сезон та в кожен день полювання).

Щодо визначення термінів полювання, то одностайно було прийнято рішення про старт цьогорічного сезону полювання на пернату дичину у другу суботу серпня, а саме 10 серпня.

Заступник начальника Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Людмила Довга нагадала основні вимоги до оформлення необхідної документації на відкриття полювання.

Головний спеціаліст Держпродспоживслужби в Черкаській області Олена Соколова доповіла про минулорічну вакцинацію лисиць та про ймовірне проведення вакцинації восени цього року. Зупинилася також на питанні африканської чуми свиней та розповіла про ситуацію з АЧС в Україні.

Директор ТОВ МРГ «Черкаське». голова відокремленого підрозділу громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців і користувачів мисливських угідь» у Черкаській області Олег Кравцов розповів про перший з’їзд цієї організації, який відбувся нещодавно у Києві. Делегати зі всієї країни, в тому числі й із Черкащини, обрали президента Асоціації, його заступників, Раду, визначили свою основну мету та прийняли ряд важливих для спільноти мисливців рішень.

На неухильному дотриманні правил з техніки безпеки при полюванні та правил поводження під час пожежонебезпечного сезону, на посиленні заходів боротьби з браконьєрством наголосив головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *