На Черкащині засудили вигадливого браконьєра

На Черкащині засудили браконьєра, який убив оленя, в Закарпатті, як ми напередодні писали браконьєру призначили 180 годин громадських робіт.

Канівський міськрайонний суд Черкаської області розглянута справа про адміністративне правопорушення Закону України «Про мисливське господарства та полювання»  в результаті чого загинув олень «Європейський».

Так, 49 річний громадянин міста Канева з човна біля села Пекарі Канівського району, здійснював полювання без належного на те дозволу, в забороненому місці, в заборонений час забороненими знаряддями, а саме карабіном з глушником.

Правопорушник свою вину у скоєному не визнав, а зазначив, що перевіряв прилад нічного бачення, а оленя знайшов вже мертвого. Але з показів свідків стало суду відомо, що правопорушник застрелив оленя на острові, завантажив у човен та перевіз до автомобіля, який знаходився на березі біля села Пекарі, де був затриманий працівниками поліції зі зброєю, приладом нічного бачення та тушкою оленя.

Суд, дану особу, визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст. 85 КУпАП та наклав адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1700,00 грн. з конфіскацією знарядь та засобів вчинення правопорушення – карабіну, пристрою нічного бачення, глушника та стягнув збитки в сумі 60000 грн. на користь держави.

«Мисливець» не погодився із рішенням Канівського міськрайонного суду та оскаржив у апеляційній інстанції.

Черкаський апеляційний суд дане рішення залишив в законній силі.

За повідомленням прес-служби суду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *