На Одещині рибалку підстрелили на полюванні: переплутали з качкою

В Подільську із рушниці під час полювання було підстрелено чоловіка. Від заяви до поліції потерпілий відмовився. Про це повідомляють “Коментарі Одеса”, посилаючись на інформацію Telegram-каналу “Ху**ая Одеса”.

Чоловік заявив, що його, скоріш за все, переплутали із качкою під час полювання. Про це він повідав, звернувшись за медичною допомогою до Подільської лікарні Одеської області.

Також потерпілий розповів, що займався риболовлею на одній із місцевих водойм. Саме в цей момент він і отримав своє поранення. Згідно з інформацією лікарів, дріб від заряду потрапив чоловіку в коліно. При цьому він не має ніяких претензій до мисливця, який його підстрелив. До того ж, за словами потерпілого, він не встиг помітити, хто саме скористався зброєю.

Ця історія вже наробила чималий фурор серед одеських користувачів Мережі. Багато хто відкрито обурюється, чому потерпілий не звернувся в поліцію — щоб попередити подібні явища на майбутнє.

“Даремно не написав заяви, Таких дов***бів, які стріляють на слух або коли здалося, з мисливського братства потрібно гнати поганою мітлою і до зброї на гарматний постріл не підпускати. Саме через таких щороку товаришів ховаємо”, — зазначив юзер на ім’я Анатолій.

Інші ж користувачі говорять, що просити поліцейських про допомогу — собі дорожче, мовляв, все одно ні до чого їхній розгляд не призведе. Ще частина коментаторів впевнена, що чоловік міг промишляти незаконною риболовлею, тому боїться розголосу, або ж йому заплатили за мовчання.

“Добре, що не з оленем [переплутали]”, “Отримав грошові вибачення”, “Мені здається, просто дядько на приватний ставок заліз. Його і підстрелили. А потім сказали, що якщо настукає, то будуть наступного разу не в коліно стріляти”, — припускають одесити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *