У східно-центральній частині штату Північна Америка скасовано сезон полювання на тетерука манітобського

Сезон полювання не за горами, але в деяких районах Міннесоти полювання на одну з птиць буде заборонено. Про це повідомляє minnesota.cbslocal.com.

Популяція тетерука манітобського у східно-центральній частині штату Міннесоти скоротилася настільки різко, що сезон у цій зоні скасовано, і це викликає занепокоєння за інших птахів у цьому районі.

Тетеруку манітобському потрібні широко відкриті місця спарювання, які називаються «леками». Десять років тому у східно-центральній зоні було 70 леків. У 2019 році їх нарахували лише 30, і ця кількість продовжує зменшуватися.

«Цього року ми нарахували лише 18. Отже, це досить велике падіння за 10-річний період», – каже Шарлотта Рой, керівник проекту Департаменту природних ресурсів штату Міннесота в регіоні.

Рой каже, що існує кілька причин втрати середовища проживання. Спроба розпоряджатися великими земельними ділянками в різних об’єктах є складною. І з меншою кількістю лісових пожеж у регіоні ліси проникли в землю тетерука.

Департамент природних ресурсів вирішив скасувати сезон полювання на тетерука манітобського у східно-центральному регіоні після того, як цього року вийшов друк цього посібника з правил полювання. Тож вони сподіваються, що мисливці почують новини завчасно. Рой не впевнена, коли вони знову зможуть полювати на тетерука манітобського, і вона стурбована тим, що те, що відбувається з цими птахами, може трапитися і з іншими.

«Ми повинні зробити це з партнерами та громадянами, які зацікавлені у збереженні цих місць проживання для цих птахів. Я не впевнена, що нам вдасться повернути цих птахів, але ми неодмінно хочемо спробувати», – сказала вона.

Сезон тетерука манітобського зазвичай відкривається в жовтні.

Департамент природних ресурсів повідомляє, що чисельність тетеруків манітобських стабільно тримається в північно-західній зоні, і там сезон починається 18 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *