На Прикарпатті створили Всеукраїнський мисливський марш (ВІДЕО)

У Прикарпатському фаховому коледжі лісового господарства та туризму презентували новий Всеукраїнський мисливський марш. Про це повідомляє навчальний заклад на своїй сторінці у Facebook.

Твір створили директор закладу Юрій Черневий, викладач Роман Волчовський та очільник Болехівської мистецької школи Назарій Коваль.

Марш виконує ансамбль автентичної мисливської сигнальної музики “Лісові сурми”, що діє при коледжі з 2005 року. За словами авторів, композиція покликана розкрити велич та красу українського полювання.

Створення маршу – частина ширшої ініціативи з відродження мисливських музичних традицій. “Лісові сурми” регулярно виступають на профільних заходах в Україні та за кордоном, популяризуючи автентичні мисливські сигнали та мелодії.

Підтримку проєкту надають народний депутат Ігор Марчук, голова правління ГС “УЛР” Адріан Прокопенко та голова громадської організації Українське мисливське товариство “ТУР” Дмитро Ляляєв.

Нова композиція має стати музичним символом українського мисливства та сприяти збереженню національних традицій у цій сфері.

Читайте також: Репетиція ансамблю автентичної мисливської сигнальної музики “Лісові сурми” (ФОТОРЕПОРТАЖ+ВІДЕО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *